Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil

Sin City: A Dame to Kill For ORIG

PREMIÉRA
04.09.2014
Žánr
akční
Rok výroby
2014
Stopáž
103 min
Jazyková verze
titulky
Přístupnost
od 15 let
Původ
USA
Režie
Robert Rodriguez
Hrají
Jessica Alba, Mickey Rourke, Rosario Dawson, Joseph Gordon-Levitt, Eva Green, Bruce Willis, Josh Brolin, Jamie Chung
Nosiče
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil
SYNOPSE

Je další horká noc. Bezvětrná a vyprahlá . Dwight (Josh Brolin) hloubá, na kolik způsobů to v životě zvoral, a co by dal za to, kdyby dostal šanci začít znova s čistým štítem. Vtom mu zavolá jeho osudová žena Ava (Eva Green) a požádá ho, aby jí ochránil před násilnickým manželem. Dwight však netuší, že Ava má úplně jiné úmysly.

Marv (Mickey Rourke) se probudí na dálnici, obklopen několika mrtvými těly, a ani za nic si nemůže vzpomenout, kde se tam vzal.

Sebevědomý gambler Johnny (Joseph Gordon-Levitt) chce v pokeru porazit největšího padoucha ve městě, senátora Roarka. Zahrává si ale s nebezpečným mužem a události se vymknou kontrole.

Striptérka Nancy (Jessica Alba) se jen těžce vyrovnává se smrtí Johna Hartigana (Bruce Willis) a je odhodlaná pomstít ho za každou cenu.

V pokračování kultovního snímku Sin City se v několika propojených povídkách vracíme do Města hříchu plného gaunerů, svůdných tanečnic, zkorumpovaných policistů, ozbrojených prostitutek a zlomených srdcí. Tentokrát i ve 3D.

TRAILER
NOVINKY K FILMU
Necenzurovaný trailer k Sin City
V rámci největšího komiksového festivalu ComicCon byl představen nový trailer.
VÍCE
Nový trailer k pokračování Sin City
Robert Rodriguez a Frank Miller odhalili včera nový trailer k Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil.
VÍCE