Dream House

Dream House ORIG

PREMIÉRA
06.10.2011
Rok výroby
2011
Stopáž
90 min
Přístupnost
od 12 let
Původ
USA
Režie
Jim Sheridan
Nosiče
Dream House Dream House Dream House
SYNOPSE

Někteří lidé tvrdí, že domy mají paměť. Pro jednoho muže je ale jeho domov místem, pro které by byl schopen vraždy, jen aby na něj zapomněl. Daniel Craig, Naomi Watts a Rachel Weisz účinkují v hlavních rolích filmu Dream House, napínavého thrilleru o rodině, která se nevědomky přestěhuje do domu, ve kterém došlo k několika brutálním vraždám...aby záhy zjistili, že si je vrah vyhlédl jako své další oběti.

Úspěšný vydavatel Will Atenton (Craig) skončí s prací v New Yorku, aby se společně se svou ženou Libby (Weisz) a svými dvěma dcerami přestěhoval do klidného městečka v Nové Anglii. Zatímco se ve svém novém životě zabydlují, zjišťují, že jejich dokonalý domov byl dějištěm vraždy matky a jejích dětí. A celé město je přesvědčeno, že zemřeli rukou svého manžela a otce, který celý incident přežil.

Když se Will pustí do pátrání o podrobnostech celé tragédie, zavede ho jediná stopa k Ann Patersonové (Watts), sousedce, která měla k zavražděné rodině velice blízký vztah. Jak Will s Ann společně skládají dohromady hrůznou skládačku událostí, zjišťují, že příběh posledního člověka, který opustil Willův vysněný dům je děsivý právě tak jako příběh toho, kdo do něj vstoupil po něm.