Magický hlas rebelky zkouší crowdfunding

Tvůrci filmu o Martě Kubišové zkusí vybrat peníze na svůj nový film za pomoci fanoušků.

Magický hlas rebelky je biografický film přední české dokumentaristky Olgy Sommerové o Martě Kubišové, význačné osobnosti společenského dění moderní historie České republiky.

Cílem filmu je ukázat Martu Kubišovou jako silnou osobnost, která navzdory nepřízni režimu vytrvala ve svých hodnotách a představuje tak jistý mravní vzor. Magický hlas rebelky bude vyprávět příběh celé její kariéry, od hvězdných 60. let, přes náročná léta normalizace až po dnešek, kdy se Marta opět těší přízni diváků.

Důležitou roli budou ve filmu hrát Martiny písně, jež vytvoří silnou atmosféru a to jak staré hity, tak nový repertoár.

K získání prostředků na dokončení filmu se producenti rozhodli získat peníze pomocí tzv. crowdfundingu, to znamená, že se peníze snaží nasbírat po menších či větších částkách výměnou za podepsané CD, pozvánku na premiéru nebo uvedení v titulcích filmu. Peníze, které tvůrci vyberou by chtěli použít na úhradu archivních záběrů a archivní hudby, bez nichž není možné tento film natočit.

Producentem filmu Magický hlas rebelky je Pavel Berčík ze společnosti Evolution Films.

Magický hlas rebelky vzniká ve koprodukci s Českou televizí. Do kin ho uvede distribuční společnost A-Company Czech 17.července 2014.

Film můžete podpořit ZDE.

"DO VĚTRU"
Filmový debut mladé režisérky Sofie Šustkové
VÍCE
Některé hvězdy září věčně.
BORG a McENROE - dvě legendy světového tenisu ve filmu Januse Metze. V KINECH OD 28.PROSINCE
VÍCE
ABSENCE BLÍZKOSTI
Film o rodičovské lásce v hluku lesní samoty. Tak zní slogan filmu Josefa Tuky ABSENCE BLÍZKOSTI, který už 26.10. vstoupí do kin.
VÍCE
< 1 2 3 10 >