Necenzurovaný trailer k Sin City

V rámci největšího komiksového festivalu ComicCon byl představen nový trailer.

Minulý víkend se v rámci největšího festivalu komiksu, sci-fi a fantasy Comic-Con konal i panel k pokračování kultovního snímku Sin City. V rámci panelu představili tvůrci fanouškům z celého světa i nový necenzurovaný 3-minutový trailer plný krve, násilí a nahoty. Film Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil bude do českých kin uveden 4. září 2014 ve 3D.

Na hodinovém panelu věnovanému filmu režisér Robert Rodriguez vysvětlil, proč jde pokračování komerčně úspěšného snímku do kin až po devíti letech. Sladit pracovní plány tolika herců prý nebylo vůbec lehké. Tvůrci také zmínili plánované třetí pokračování. Jeho realizace však bude záležet na úspěchu či neúspěchu druhého dílu.

Na panelu byl představen také nový necenzurovaný trailer, tradičně plný sexy drsných holek, zbraní a akce. Malou roli si v traileru zahráli i samotní tvůrci Robert Rodriguez s Frankem Millerem. Trailer je podkreslen písní od Lady Gaga, která se ve filmu také objeví, v menší roli číšnice. 

TRAILER
"DO VĚTRU"
Filmový debut mladé režisérky Sofie Šustkové
VÍCE
Některé hvězdy září věčně.
BORG a McENROE - dvě legendy světového tenisu ve filmu Januse Metze. V KINECH OD 28.PROSINCE
VÍCE
ABSENCE BLÍZKOSTI
Film o rodičovské lásce v hluku lesní samoty. Tak zní slogan filmu Josefa Tuky ABSENCE BLÍZKOSTI, který už 26.10. vstoupí do kin.
VÍCE
< 1 2 3 10 >